Робърт Патинсън,Тайлър Лаутнър & Келан Лутз
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Love Actually / Наистина любов

Go down

Love Actually / Наистина любов Empty Love Actually / Наистина любов

Писане  Марджи Лаутнър Вто Яну 27, 2009 11:13 pm

Love Actually / Наистина любов Love-actually

Все повече хора споделят идеята, че живеем в свят, изпълнен с омраза и алчност – но на мен не ми изглежда така – струва ми се, че любовта е навсякъде. Със заразителен смях, с опустошителни последици, с разбити сърца, с дръзки решения, с планирани посегателства, с неудържимо въодушевление, със завладяващ възторг – неочаквана, нежелана, необяснима, грубовата, ненадмината – любовта наистина е навсякъде около нас. За писател, скрил се в южна Франция да лекува разбитото си сърце, който открива любовта край езерото... За жена с удобен брак, която подозира, че съпругът й й се изплъзва... За младоженка, която не разбира правилно жотчуждеността на най-добрия приятел на съпруга си... За овдовял втори баща, който се опитва да се сближи с доведения си син, когото едва познава... За нещастно влюбена, внезапно получила шанс да бъде с този за когото копнее... За застаряващ „всичко видял, но малко запомнил” рок идол, опитващ се дасе завърне в края на кариерата си по обичайния си безкомпромисен начин...

Линк: http://zamunda.net/details.php?id=152297
Марджи Лаутнър
Марджи Лаутнър
Мисис Лаутнър
Мисис Лаутнър

Female
Брой мнения : 57
Age : 29
Registration date : 25.01.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите