Робърт Патинсън,Тайлър Лаутнър & Келан Лутз
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"New moon" треска

Go down

"New moon" треска Empty "New moon" треска

Писане  Тина Патинсън Пон Яну 26, 2009 10:20 pm

След като е потвърдено, че Тайлър Лаутнър ще играе отново ролята на Джейкъб Блак в “New Moon” – продължението на „Здрач” – актьорът изразява вълненията си.
„Аз съм просто много развълнуван да се върна към това, наистина!” каза младата звезда на ОК! „Толкова съм развълнуван и наистина оценявам цялата подкрепа, която ми оказват феновете и мисля, че Катрин Хардуик свърши прекрасна работа със „Здрач”. Голям фен съм на Крис Уайтс, а също и на неговата работа, затова нямам търпение да работя с него.”

В “New Moon” Джейкъб претърпява значителни физически промени. Лаутнър, който е качил 26 фунта (или това са 11 кг), откакто свършиха снимките по „Здрач”, казва, че не спира да тренира редовно.

„Аз винаги тренирам независмо какъв щеше да е изхода.” казва той, отнасяйки се към слуховете, че няма да участва в продължението. „ Радвам се, че имам шанса да се развия заедно с тази роля, това е една прекрасна работа, която мога да имам и един прекрасен проект, върху който мога да работя. Просто искам да продължа да угаждам на феновете.”

Вътрешен за продукцията чове казва : ” Въпреки това, което е било публикувано, никога не е имало драми. Наистина нещата бяха представени много извън техните размери – но изглежда сякаш феновете наистина харесват Тайлър, защото фактът, че той няма да участва в следващата част, наистина ги разстрои.”


Източник: http://www.okmagazine.com/news/view/11258
Тина Патинсън
Тина Патинсън
Мисис Патинсън
Мисис Патинсън

Female
Брой мнения : 187
Age : 33
Местожителство : Санкт Петербург
Humor : All I want Is a gorgeous,immortal,cold,silver volvo owner that sparkles in the sunshine and bites me
Registration date : 04.01.2009

https://robtaylorandkellun.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите